Facebook
Tento web používá cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a funkcím sociálních médií. Používáním této webové stránky souhlasíte s použitím cookies.
Produkty

Automatické sekačky

Zákaznické karty

Pravidla k získání a používání KARTY STÁLÉHO ZÁKAZNÍKA (KZP) firmy LIGNUS FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o.

  1. Kartu stálého zákazníka získá ten, kdo si zakoupí finální výrobky ( celky s výrobním číslem a záručním listem) v provozovnách autorizovaného dealera – firmy LIGNUS FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o., všech nabízených značek, po předložení ŽL, anebo dokladu o podnikatelské činnosti v oboru.
  2. Vydání karty je vázáno na jeden obchodní případ, t.zn., že nárok na získání karty má i zákazník, který najednou zakoupí více finálních výrobků výrobků. Zákazník dostane KZP ke každému stroji, bude obsahovat Jméno a Příjmení, typ výrobku a výr.číslo. Karta je nepřenosná.
  3. Karta stálého zákazníka po dobu své platnosti (12 měsíců) opravňuje držitele k nákupu náhradních dílů na zakoupené finální výrobky se slevou 10% z aktuální 100% ceny ND dle platného ceníku a slevě na servisní práce, což je 50% z ceny Lignus FM, tj. 200,-kč/hod.Je platná ve všech prodejnách LIGNUS FM ( Pražmo, Šenov, Frýdek-Místek).
  4. Platnost karty je 12 měsíců od data vystavení. Po vypršení této lhůty pozbývá karta platnosti.
  5. Karta platí jen tehdy, je-li při nákupu ND předložena zároveň s průkazem totožnosti držitele (OP,ŘP,cestovní pas). Vztahuje se vždy jen na konkrétní ND k danému výrobku.
  6. Pokud zákazník v době platnosti karty uskuteční další nákupy finálních výrobků uvedených značek, najednou, může být držitelem více karet stálého zákazníka.
  7. Vystavování KZP se netýká těch zákazníků, kteří nakupují finální výrobky na základě písemné rámcové smlouvy s firmou LIGNUS FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. (prodejci, firmy a pod.)
  8. Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.